• تهران، تهران بخش مرکزی، شهر تهران، محله پونک جنوبی، خیابان سردار جنگل، خیابان شهید بهشتی، پلاک 66، طبقه چهارم، واحد 4
لوگو بهینه کاوان کیفیت - behinekavan.com

تماس با ما

02143904332

ایمیل

info@behinekavan.com

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17

روز جهانی بازاریابی مبارک

روز جهانی بازاریابی مبارک

روز جهانی بازاریابی یک رویداد بین‌المللی است که به منظور تقدیر و تجلیل از دستاوردها و پیشرفت‌های صنعت بازاریابی برگزار می‌شود. این روز فرصتی است برای بازاریابان، کسب‌وکارها و متخصصان این حوزه تا به بررسی روندها، نوآوری‌ها و چالش‌های موجود در بازاریابی بپردازند و به تبادل نظر و تجربیات خود بپردازند. همچنین، روز جهانی بازاریابی بستری برای ارتقای دانش و مهارت‌های حرفه‌ای در این حوزه فراهم می‌کند و به تشویق توسعه و رشد پایدار کسب‌وکارها کمک می‌کند.

ارتقای محصولات از طریق داستان سرایی استراتژیک، ایجاد ارتباطاتی که طنین‌انداز می‌شود و تأثیر را در چشم‌انداز پویای تجارت ایجاد می‌کند.

با هدف ایجاد پل‌هایی بین کسب‌وکارها و مصرف‌کنندگانشان، روز جهانی بازاریابی برای بزرگداشت نقش اساسی بازاریابی در جهان است. از هدایت نوآوری گرفته تا تقویت درک و شکل دادن به الگوهای مصرف کنندگان، این زمان برای نشان دادن قدردانی از استراتژی، فداکاری و خلاقیتی است که متخصصان بازاریابی در کار خود به کار می‌برند!

تاریخچه روز جهانی بازاریابی

این رویداد که گاهی روز جهانی بازاریابی نیز نامیده می‌شود، در سال ۲۰۲۳ آغاز شد تا تأثیر عمیق و سهمی که بازاریابی در جامعه امروزی ایجاد می‌کند را روشن کند. کنفدراسیون بازاریابی اروپا در برپایی این رویداد با حمایت برخی از سازمان‌ها مانند اجلاس جهانی بازاریابی، Kotler Impact و غیره برگزار می‌کند.

روز جهانی بازاریابی قرار است هر سال در ۲۷ ماه می برگزار شود. این روز بسیار مهم است زیرا نشان دهنده تاریخ تولد فیلیپ کاتلر در سال ۱۹۳۱ است که اغلب به عنوان “پدر بازاریابی مدرن” در نظر گرفته می‌شود. از آنجایی که بازاریابی مدرن جای خود را به تاثیر بازاریابی (impact marketing)  داده است، مفهوم بازاریابی تکامل یافته است تا به سهامداران بیشتری اجازه دهد تا در تأثیر مثبت نقش داشته باشند، که برای ایجاد سود نیز کار می‌کند.

هر سال، هیئت مدیره کنفدراسیون بازاریابی اروپا تصمیم گرفته است تا از یک شخصیت برجسته در دنیای بازاریابی تقدیر کند. در مراسم افتتاحیه روز جهانی بازاریابی در سال ۲۰۲۳، شخصی که به رسمیت شناخته شد کسی نبود جز فیلیپ کاتلر که این رویداد به دنبال گرامیداشت تولد اوست!

برای آشنایی با خدمات بازاریابی و تحقیقات بازار شرکت بهینه کاوان کیفیت به صفحه اصلی وب سایت مراجعه نمایید.

نویسنده خبر: علیرضا تیل‌کو

مرجع اصلی خبر:

https://www.daysoftheyear.com/days/world-marketing-day

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


مقالات ما


خواسته‌ها و انتظارات مشتریان
 • 16
 • مارس
 • خواسته‌ها و انتظارات مشتریان

  از تئوری تا عمل چگونه باید نیازهای مشتریان را برآورده سازیم؟ مقدمه با گذر از دوره محصول‌گرایی و حرکت به سمت دوره بازارگرایی، ...

  چگونه وضعیت رضایتمندی مشتریان خود را بهبود دهیم؟
 • 9
 • آوریل
 • چگونه وضعیت رضایتمندی مشتریان خود را بهبود دهیم؟

  مقدمه در محيط كسب و كار امروزي، رضايتمندي مشتريان يكي از كليدي‌ترين شاخص‌هاي بررسي وضعيت فرآيندهاي سازماني و نيز يكي از عوامل موفقيت ...

  مهندسی خدمات پایدار
 • 14
 • آوریل
 • مهندسی خدمات پایدار

  رویکردی نوین در فرهنگ خدمت‌رسانی مقدمه خدمت یک اقدام یا فعالیتی است که توسط یک شخص یا سازمان به شخص یا سازمان دیگر ...

  برگزاري اولين دوره آموزشی تجزيه و تحليل و سرمایه‌گذاری در بازار CFD
 • 14
 • می
 • برگزاري اولين دوره آموزشی تجزيه و تحليل و سرمایه‌گذاری در بازار CFD

  اولين دوره آموزشي كوتاه مدت تجزيه و تحليل و سرمایه‌گذاری در بازار CFD، روز شنبه ٢١ ارديبهشت ماه ١٣٩٨ به‌صورت كارگاهی در ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  02143904332

  آدرس

  تهران، خیابان سردار جنگل، بین میرزابابایی و 35 متری گلستان، کوچه شهید بهشتی، ساختمان 66

  پست الکترونیک

  info@behinekavan.com