سامانه WHICHAPP مرجع مقایسه اپلیکیشن‌های ایرانی‌

بدون دیدگاه

سامانه WHICHAPP مرجع مقایسه اپلیکیشن‌های ایرانی‌شرکت بهینه کاوان کیفیت با حدود ۱۰ سال سابقه ارزیابی رضایت مشتریان صنایع گوناگون در کشور و بررسی خلاهای موجود در بازار کسب و کارهای جدید و استارتاپی تصمیم دارد از Whichapp.mobi به‌عنوان مرجع بررسی و مقایسه اپلیکیشن‌ها و ارزیابی رضایت مشتریان حمایت نماید.

هدف از راه‌اندازی این سامانه، ایجاد مرجعی برای کمک به مشتریان در انتخاب بهترین اپلیکیشن بر اساس سطح خدمت مورد نظر خود از نگاه سایر کاربران می‌باشد.

مرجع بررسی و مقایسه اپلیکیشن‌ها صرفاً به خدمت ارائه شده توسط اپلیکیشن‌ها پرداخته و از اظهار نظر فنی بر روی ویژگی‌های نرم افزاری خودداری می‌کند.

در حال حاضر بررسی اپلیکیشن‌ها در ۸ دسته کلیدی توسط مشتریان انجام شده است و اطلاعات اپلیکیشن‌های موجود به طور مستمر توسط کارشناسان مجموعه به‌روزرسانی می‌شود.

این وبسایت، با فراهم آوردن فضایی برای دریافت نظرات مشتریان در خصوص خدمات دریافتی از اپلیکیشن‌های موبایل، از طریق پنج معیار اصلی و مهم ارزیابی خدمات (کیفیت، سرعت خدمات، ارزش قیمت، پشتیبانی و پاسخگویی، قابلیت اطمینان)، قابلیت مقایسه و رتبه‌بندی خدمات اپلیکیشن‌های تلفن همراه را ایجاد نموده است.

مشتریان و استفاده‌کنندگان از خدمات اپلیکیشن‌های گوناگون می‌توانند، نظرات تشریحی و همچنین امتیازات خود را در هر یک از معیارهای ارزیابی در این وبسایت ثبت نمایند.

نظرات ارزشمند مشتریان نسبت به ویژگی‌های خدمت دریافت شده از اپلیکشن‌ها می‌تواند به ارتقا عملکرد استارتاپ‌ها و اپلیکشن‌ها در کشور کمک شایانی نماید.

نوشته‌های پیشین
پنج اشتباه رایج در اندازه گیری رضایت مشتریان
نوشته‌ی بعدی
الگوی رفتاری گردشگران ایرانی چگونه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

یک + 4 =

فهرست